Usługi

Słowo „remont”  często w pierwszej kolejności kojarzy nam się z czymś pięknym, nowym, uporządkowanym. By to wszystko osiągnąć warto skorzystać z usług doświadczonych fachowców bowiem współpraca z tzw. pseudo fachowcem może okazać się prawdziwą katastrofą…Remonty domwów i mieszkań

Wykonujemy prace wykończeniowe zarówno w nowo powstałych domach, mieszkaniach jak i remonty w bardzo starych budynkach, które lata świetności mają już dawno za sobą.

Jesteśmy firmą, która dba o zaufanie i zadowolenie każdego Klienta. Jeżeli zechcesz rozpoczniemy naszą pracę od przeniesienia umeblowania, a także pomożemy Ci w wyborze i zakupie potrzebnych materiałów budowlanych. Po zakończeniu prac zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Posiadamy praktyczną wiedzę, umiejętności i nowoczesny sprzęt, które gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług.

Możesz powierzyć nam zarówno remonty gruntowne połączone z wyburzaniem i stawianiem nowych ścian działowych, jak również prace drobne, takie jak malowanie czy gipsowanie.

Materiały, z których korzystamy są wysokiej jakości co daje Ci gwarancję pełnego zadowolenia.

Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa. Jeżeli nie masz pomysłu na wykonanie remontu, nie wiesz jakich użyć materiałów, w jaki sposób zaaranżować pokój, mieszkanie lub dom to chętnie Ci w tym pomożemy. Jeżeli zaś chciałbyś wykonać profesjonalny projekt- skontaktujemy Cię z zaprzyjaźnionym architektem, który taki projekt dla Ciebie wykona.

 

Podsumowując pracujemy:

  • szybko
  • profesjonalnie
  • na najwyższych obrotach
  • z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal
  • w oparciu o własne doświadczenia i zdobytą wiedzę
  • zgodnie z obowiązującymi standardami.

 

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

 

 

 

Dane Kontaktowe

Silesia Bud Kamil Labus

ul. Podchorążych 1A,

41-922 Radzionków


tel. +48 791 856 988

mail: kamil.labus@o2.pl


NIP: 645-242-45-46

Regon 243549344